Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Stord

Tveit Regnskap AS, avdeling Stord
Vikabrekko 13 - 5417 Stord
Postboks 268 - 5402 Stord

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Eva Presthaug Vatna
Avdelingsleder
Telefon: 982 53 988
Epost: eva@tveit.no

Eva kom til oss i Tveit med en fortid som kokk og med en bachelorgrad i økonomi- og administrasjon i tillegg, så er hun veldig godt kvalifisert til å servere gode resultater. Eva er oppvokst og bosatt på Fjellgardane på Stord med mann og 3 barn og ca. 50 sauer og 10 høns. På fritiden  bidrar hun til at Trott og Stord rekrutterer mange nye fotball- og håndballspillere med innsatsen som støttespiller og supporter.

 

Anne Tveit Ankervold
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 986
Epost: anne-a@tveit.no
Christer Nylund
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 990
Epost: christer@tveit.no
Elin Lagerstrøm
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 950
Epost: elin-l@tveit.no
Elin Skjønberg
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 989
Epost: elin-s@tveit.no
Helene Barsnes
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 959
Epost: helene.barsnes@tveit.no
Kristin Nesbø Kalleklev
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 985
Epost: kristin@tveit.no
Lillian Tjelmeland
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 987
Epost: lillian@tveit.no
Linda Tjong
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 958
Epost: linda.tjong@tveit.no
Tone Føyen
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 991
Epost: tone-f@tveit.no