Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Skjold

Tveit Regnskap AS, hovedkontor
Haukelivegen 367
5574 Skjold

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Jarle Haugen
Leder IT/utvikling
Telefon: 982 53 926
Epost: jarle-h@tveit.no

Skjoldabu med utdannelse fra HSH og mange års leder- og regnskapserfaring i Tveit. Samdriftsbonde som ikke bare nøyer seg med hytte på Vågsli – Kilimanjaro og Elbrus er også besteget. Skientusiast med Birkebeinerdeltakelse. Jarle er glødende opptatt av å gi kunden mere enn forventet og han deler velvillig sin kunnskap med oss andre. Står vi fast i noe faglig eller vatring av en kjøkkenbenk – så kontakter vi bare Jarle.

Jarle Pedersen
Avdelingsleder/faglig leder landbruk
Telefon: 982 53 946
Epost: jarle-p@tveit.no

Jarle kommer fra Førde i Sveio – og merk deg: Han legger vekt på Førde! Utdannet fra Ås og ledererfaring fra landbruksbanken og som fylkesleder i 4H. Kunden i fokus og effektive arbeidsmetoder er Jarle sine kjepphester – noe som både Tveit og kundene nyter godt av. Fotballpappa med stort engasjement både i FKH, Brann og nå Avaldsnes.

Rune G. Johnsen
Avdelingsleder bedrift
Telefon: 982 53 920
Epost: rune-g@tveit.no

Rune er Haugesunder og har jobbet 20 år i Tveit! Han har sin utdannelse fra BI i Haugesund og Oslo. Rune er opptatt av kvalitet i alle ledd og at kundene skal få en god opplevelse. Fotball er den store lidenskapen og Rune er fast inventar på FKH s hjemmekamper og han drar også gjerne en tur til England for å heie på favorittlaget Liverpool. Fritiden fylles med familie, venner, turer i fjellet eller kanskje på sykkelsetet. Rune liker å reise og oppleve nye steder og kulturer, men skal han finne roen, drar han på hytta i Skjoldastraumen.

Jarle Tveit
Styreformann/takstmann/rådgiver
Telefon: 913 48 602
Epost: jarle@tveit.no

Jarle startet Tveit i 1969 på hjemgården Lie i Skjold. Sammen med kona Marit har han bygd opp Tveit til et solid og velrennomert selskap innenfor regnskap og rådgivning. Etter at sønnen Jone overtok den daglige driften, jobber Jarle som styreformann i Tveit og deltid som takstmann, rådgiver og eierskifte innenfor landbruket for våre kunder i hele vårt geografiske område. Fritiden brukes til å ta vare på eiendommen Børkjenes på Hamrabø i Suldal, turer i heia; lange skiturer på vinterstid og jakt og fiske om sommeren.

Irene Buran Haraldseid
HR Leder
Telefon: 414 48 613
Epost: irene@tveit.no

Irene er utdannet sykepleier og har en tilleggsutdanning innen HR. En dame som har opparbeidet seg mye erfaring gjennom flere ulike leder- og HR roller. Hun kommer fra Haugesund bosatt i Vats, er gift og har tre gutter. En aktiv og engasjert fotballmamma med varmt hjerte for korpsbevegelsen. Irene mener menneskene er enhver organisasjons aller viktigste ressurs og brenner for sammenhengen mellom de menneskelige faktorene og bedriftens utvikling.

Andreas Lundegård
Autorisert regnskapsfører/rådgiver landbruk
Telefon: 982 53 925
Epost: andreas@tveit.no
Anne Jorunn Eide Strand
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 978
Epost: anne@tveit.no
Bjørn Hindøy
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 945
Epost: bjorn-h@tveit.no
Brita Cecilie Leth Harboe
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 910
Epost: brita@tveit.no
Evelin Hereid Ytreland
Systemkonsulent/Regnskapskonsulent
Telefon: 464 43 353
Epost: evelin.hereid@tveit.no
Haldor Skare
Seniorrådgiver
Telefon: 982 53 909
Epost: haldor@tveit.no
Ingvild Stakkestad
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 902 80 243
Epost: ingvild@tveit.no
Jakob Markhus
Regnskapskonsulent
Telefon: 455 00 835
Epost: jakob-m@tveit.no
Jane Havn Skrunes
Administrasjonskonsulent
Telefon: 959 09 642
Epost: jane@tveit.no
Jostein Svendsbø
Regnskapskonsulent
Telefon: 913 55 419
Epost: jostein@tveit.no
Kristoffer Tjemsland
Regnskapskonsulent/IT-medarbeider
Telefon: 404 03 008
Epost: kristoffer.tjemsland@tveit.no
Lars Rune Litlehamar
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 908
Epost: lars-rune@tveit.no
Liv Jorun Økland
Regnskapskonsulent
Telefon: 464 43 164
Epost: liv@tveit.no
Marianne Tørresdal
Regnskapskonsulent
Telefon: 458 60 440
Epost: marianne@tveit.no
Oddbjørn Mangrud
Autorisert regnskapsfører/rådgiver IT/utvikling
Telefon: 982 53 948
Epost: oddbjorn@tveit.no
Reidun Årvik Aardal
Regnskapssekretær
Telefon: 982 53 965
Epost: reidun-aa@tveit.no
Reidun Sørhus Skjold
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 942
Epost: reidun@tveit.no
Rune Hemnes
Systemkonsulent / Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 949
Epost: rune.hemnes@tveit.no
Siv Bente Stople Østbø
Autorisert Regnskapsfører / Økonomisk rådgiver
Telefon: 977 04 814
Epost: siv-bente@tveit.no
Svein Olav Arnestad
Konsulent/rådgiver IT/utvikling
Telefon: 455 070 37
Epost: svein@tveit.no
Sølvi Lysen Nordtveit
Autorisert regnskapsfører/rådgiver landbruk
Telefon: 982 53 912
Epost: solvi@tveit.no
Tove Kristin Odland
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 939
Epost: tove-k@tveit.no
Tove Serine Nesse
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 971
Epost: tove.serine.nesse@veit.no
Unn Johannessen Vølstad
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 455 07 408
Epost: unn@tveit.no
Vidar Fjære
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 940
Epost: vidar.fjere@tveit.no