Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Rosendal

Tveit Regnskap AS, avdeling Rosendal
5486 Rosendal
Postboks 185

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Elisabet E. Næs
Avdelingsleder
Telefon: 454 99 190
Epost: elisabet-n@tveit.no

Elisabet er vokst opp på Tysnes men har tilbragt sine yrkesaktive dager med regnskap i Rosendal – Vakre Rosendal som storpatrioten selv ville ha sagt. Agrotekniker, avløyser og alltid godt humør, det falt både bonden i Rosendal og vi i Tveit for. Hunder, skyting, toppturer – med hunder eller sammen med mann og 2 barn. Elisabet MÅ ut å lufte seg og det gjerne daglig med en tur opp til Sjethaug.

Ann Torunn Bauge
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 454 97 004
Epost: ann-t@tveit.no
Bodil Oppheim
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 454 97 021
Epost: bodil@tveit.no
Gro Hagberg
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 998
Epost: gro.hagberg@tveit.no
Hans Jakob Berge
Regnskapskonsulent/rådgiver landbruk
Telefon: 454 99 187
Epost: hans-j@tveit.no
Olav Sandvik
Regnskapskonsulent/rådgiver landbruk
Telefon: 454 99 175
Epost: olav-s@tveit.no
Trygve Sundfjord
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 454 99 656
Epost: trygve@tveit.no
Vegard Vestbø Skåle
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 984
Epost: vegard.skale@tveit.no