Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Ølen

Tveit Regnskap AS, avdeling Ølen
Ølen Senter, 5580 Ølen


Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Jarle Pedersen
Avdelingsleder/faglig leder landbruk
Telefon: 982 53 946
Epost: jarle-p@tveit.no

Jarle kommer fra Førde i Sveio – og merk deg: Han legger vekt på Førde! Utdannet fra Ås og ledererfaring fra landbruksbanken og som fylkesleder i 4H. Kunden i fokus og effektive arbeidsmetoder er Jarle sine kjepphester – noe som både Tveit og kundene nyter godt av. Fotballpappa med stort engasjement både i FKH, Brann og nå Avaldsnes.

Alf Egil Vaula
Regnskapssekretær
Telefon:
Epost: alf.egil@tveit.no
Geir Kenneth Rødne
Autorisert regnskapsfører/rådgiver landbruk og bedrift
Telefon: 913 42 900
Epost: geir-kenneth@tveit.no
Harald Selsaas
Regnskapskonsulent/rådgiver landbruk
Telefon: 982 53 928
Epost: harald-s@tveit.no
Henrik Nerheim
Regnskapskonsulent/rådgiver landbruk
Telefon: 982 53 964
Epost: henrik@tveit.no
Ingrid Haugen
Regnskapssekretær
Telefon: 982 24 665
Epost: ingrid@tveit.no
Reidar Berge
Regnskapssekretær
Telefon: 915 58 488
Epost: reidar.berge@tveit.no