Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Karmøy

Tveit Regnskap AS, avdeling Karmøy
Vestheimveien 34, 4250 Kopervik


Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Solveig Sørvik
Avdelingsleder
Telefon: 982 53 962
Epost: solveig.sorvik@tveit.no

Solveig er «Ein ekta Karmøybu» – født og oppvokst på Håvik. Hun er utdannet revisor fra Stavanger og har lang fartstid fra KPMG sine kontorer både i Stavanger og Haugesund. Travel tobarnsmor bosatt på Vea som liker å tilbringe fritiden med venner, familie og «Klubbjentene». Skal hun virkelig lade batteriene så går turen til sjøs! Solveig brenner for å levere faglig kvalitet og er alltid på søken etter å lære noe nytt som resulterer i forbedringer.

Aleksander Pedersen
Regnskapskonsulent
Telefon: 924 40 709
Epost: aleksander.pedersen@tveit.no
Anne Mathiesen Fremmersvik
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 972
Epost: anne-f@tveit.no
Carita Rantaniitty-Larsen
Regnskapssekretær
Telefon: 982 53 974
Epost: carita@tveit.no
Håkon Tvedten
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 50 223
Epost: hakon@tveit.no
Hilde Vaaga
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 476 39 469
Epost: hilde.vaaga@tveit.no
Lene Katrine Odland Milje
Regnskapskonsulent
Telefon: 454 86 465
Epost: lene-m@tveit.no
Marit Sandve Risdal
Regnskapskonsulent
Telefon: 488 44 733
Epost: marit-r@tveit.no
Yvonne Skår
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 55 689
Epost: yvonne@tveit.no