Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Husnes

Tveit Regnskap AS, avdeling Husnes
Fagbygget, Husnes sentrum
Postboks 64, 5480 Husnes

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Bente Døsseland Helvik
Avdelingsleder/Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 454 99 404
Epost: bente@tveit.no

Bente er avdelingsleder for vår avdeling på Husnes. Hun har allsidig erfaring innenfor regnskap og salg og har også vært trainee i shippingbransjen. Født i Oslo og oppvokst i Sverige og Kvinnherad! Resultatet har blitt – urban og reiselysten men også hjemmekjær og lokalpatriot. En aldri så liten eventyrlysten 3 barns mor som gjerne tar en formiddagstur til Prekestolen, sender julehilsen fra Barbados eller sørger for å holde stø kurs i egen skute i Kvinnherads skjærgård eller på Helgelandskysten!

Alf Rekkedal
Regnskapskonsulent/rådgiver bedrift
Telefon: 455 07 452
Epost: alf@tveit.no
Britt-Karin Inntveit
Regnskapskonsulent
Telefon: 92058442
Epost: britt-karin.inntveit@tveit.no
Inger Helene Mortveit
Regnskapskonsulent
Telefon: 92081370
Epost: inger.mortveit@tveit.no
Kjersti Svarstad
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 995
Epost: kjersti@tveit.no
Lene Snilstveit Krossøy
Regnskapskonsulent
Telefon: 454 99 395
Epost: lene@tveit.no
Ragnhild Irene Berg Eide
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 936
Epost: ragnhild@tveit.no