Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Haugesund

Tveit Regnskap AS, avdeling Haugesund
Deco-senteret, Longhammarvegen 28, 5505 Haugesund
Postboks 1525, 5505 Haugesund

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Laila Hetland
Avdelingsleder
Telefon: 982 53 960
Epost: laila@tveit.no

Laila er avdelingsleder i Haugesund, men er fra og bor på Torvastad altså – bare så det er sagt! Laila har mange års erfaring fra regnskapsbransjen som leder i eget regnskapskontor i Haraldsgata. Nå har hun tatt med seg hele kontoret og flyttet til Deco-senteret og har de flotteste lokalene på hele Raglamyr! Bare kom å se! Laila nyter Livet, med stor L, gjerne på hytta på Hovden sammen med familien og gode venner.

Daniel Ivarsen
Regnskapskonsulent / Rådgiver
Telefon: 911 03 342
Epost: daniel.ivarsen@tveit.no
Helene Åsbø Røvang
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 905 83 209
Epost: helene@tveit.no
Jan Roger Narrevik
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 954
Epost: jan.roger.narrevik@tveit.no
Janne Thaule
Regnskapskonsulent
Telefon: 401 07 755
Epost: janne@tveit.no
Jasminka Ceausevic
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 969
Epost: jasminka@tveit.no
Kjell Larsen
Leder rådgivning
Telefon: 454 50 544
Epost: kjell.larsen@tveit.no
Mariana Steinsund
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 988 27 002
Epost: mariana@tveit.no
Marit Eide
Regnskapskonsulent
Telefon: 970 10 472
Epost: marit-e@tveit.no
Randi Thorsen
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 961
Epost: randi.thorsen@tveit.no
Rolf Håkon Hagen-Nesheim
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 465 02 464
Epost: rolf@tveit.no
Stephanie Solgård
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 977 20 192
Epost: stephanie.solgard@tveit.no
Synnøve Salhus
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 957
Epost: synnove@tveit.no
Thorleif Stakland
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 921
Epost: thorleif@tveit.no
Trygve Nygaard
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 996
Epost: trygve.nygaard@tveit.no
Unni Hope
Regnskapskonsulent
Telefon: 465 03 142
Epost: unni.hope@tveit.no