Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Fitjar

Tveit Regnskap AS, avdeling Fitjar
Larsen-bygget, Fitjar Sentrum
Postboks 33, 5418 Fitjar

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Rune Helland
Avdelingsleder
Telefon: 452 92 954
Epost: rune-h@tveit.no

Rune kom til oss i Tveit med leder- og regnskapserfaring fra Felleskjøpet. Rune er den sindige typen med bestemte meninger om det aller meste. Jobben, kona og 4 små barn, film og hjemmesnekring er det Rune bruker mesteparten av fritiden sin på. Med bostedsadresse i Dåfjorden på Stord, bruker han tiden i bilen til og fra jobb, til å planlegge dagen og lytte til musikk fra P4.

Angunn Bårdsen
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 938
Epost: angunn@tveit.no
Brit Mari Dybvik Olsen
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 935
Epost: brit.mari.olsen@tveit.no
Mari Skumsnes
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 539 07
Epost: mari@tveit.no
Marit Thorland
Regnskapskonsulent
Telefon: 455 01 692
Epost: marit-t@tveit.no
Marita Louise Helland
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 956
Epost: marita-l@tveit.no
Monika Drønen
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 982 53 953
Epost: monika.dronen@tveit.no
Ole Sandvik
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 975
Epost: ole@tveit.no
Vigdis Urdshals
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 934
Epost: vigdis@tveit.no