Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Etne

Tveit Regnskap AS, avdeling Etne
Sæbø
5590 Etne

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
Mandag til fredag: 08:00 - 15:30
Elin Vik Grønstad
Avdelingsleder/Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 911 77 560
Epost: elin@tveit.no

Elin er vår avdelingsleder i Etne. Dialekten røper en oppvekst østpå før hun kom til Etne hvor hun er godt etablert med mann og 3 barn. Sporty og impulsiv, så bli ikke overrasket hvis du hører det blåses i ei fløyte – da står alle på avdelingen på rekke og rad i gangen og svinger med armene for å løse opp i stive skuldre i travle tider. Elin har allsidig bakgrunn innenfor regnskapsbransjen og hun har vært butikksjef i Jack & Jones og kontormedarbeider i Etne Avløysarlag! Fritiden tilbringes gjerne sammen med familie på hytta på Vågsli eller i Drangedal eller hva med litt yoga etter at spinningsinstruktøren Elin har loset Etnebuen gjennom en spinning time på sykkelsetet!

Anita Vormestrand
Regnskapssekretær
Telefon: 982 53 999
Epost: anita@tveit.no
Eli Aga
Regnskapskonsulent
Telefon: 934 20 506
Epost: eli@tveit.no
Esther Eikeland
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 932
Epost: esther@tveit.no
Ingeborg Nervik
Regnskapssekretær
Telefon: 982 53 943
Epost: ingeborg@tveit.no
Ingunn Frette
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 58 003
Epost: ingunn@tveit.no
Ivar Halvorsen
Autorisert regnskapsfører/Seniorrådgiver landbruk og bedrift
Telefon: 917 46 420
Epost: ivar@tveit.no
Jakob Sørheim
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 917
Epost: jakob@tveit.no
Jens A. Markhus
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 952
Epost: jens@tveit.no
Lene Svendsen
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 994
Epost: lene-s@tveit.no
Marit Birkenes
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 52 258
Epost: marit-b@tveit.no
Nina Tvedt
Regnskapskonsulent
Telefon: 982 53 924
Epost: nina@tveit.no
Randi Aga Larsen
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 979
Epost: randi@tveit.no
Siren Grindheim
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 973
Epost: siren@tveit.no
Tone Lise Moe Strømø
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 914
Epost: tone@tveit.no
Torunn Fjæra Grindheim
Autorisert regnskapsfører/rådgiver bedrift
Telefon: 982 53 906
Epost: torunn@tveit.no
Wenche Irene Drange
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 982 53 931
Epost: wenche-irene@tveit.no