Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Bømlo

Tveit Regnskap AS, avdeling Bømlo
Hollundsdalen 2
5430 Bremnes

Telefon: 52 76 71 00
Fax: 52 76 71 09
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
08.00 - 15.30
Eva Presthaug Vatna
Avdelingsleder
Telefon: 982 53 988
Epost: eva@tveit.no

Eva kom til oss i Tveit med en fortid som kokk og med en bachelorgrad i økonomi- og administrasjon i tillegg, så er hun veldig godt kvalifisert til å servere gode resultater. Eva er oppvokst og bosatt på Fjellgardane på Stord med mann og 3 barn og ca. 50 sauer og 10 høns. På fritiden  bidrar hun til at Trott og Stord rekrutterer mange nye fotball- og håndballspillere med innsatsen som støttespiller og supporter.

 

Christine Olsen Schei
Rådgiver
Telefon: 986 37 630
Epost: christine.schei@tveit.no
Glenn Larsen
Regnskapskonsulent
Telefon: 474 75 954
Epost: glenn.larsen@tveit.no
Helga Lill Krunenes
Regnskapskonsulent
Telefon: 902 07 064
Epost: helga@tveit.no
Karen Aksdal
Regnskapskonsulent
Telefon: 474 76 814
Epost: karen@tveit.no
Kathrine Sirnes
Regnskapskonsulent
Telefon: 905 46 003
Epost: kathrine.sirnes@tveit.no
Kristin Nesse
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 930 72 324
Epost: kristin-n@tveit.no
Lene Grønås
Autorisert Regnskapsfører /Rådgiver
Telefon: 474 76 808
Epost: lene.gronas@tveit.no
Lene Sortland Mæland
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 474 75 954
Epost: lene.meland@tveit.no
Per Steinsbø
Autorisert regnskapsfører/ seniorrådgiver bedrift
Telefon: 404 01 526
Epost: per-s@tveit.no