Kontakt oss - velg din nærmeste avdeling

Bergen

Tveit Regnskap Bergen AS
Kokstadflaten 40
5257 Kokstad

Telefon: 55 11 50 00
Fax:
Epost: post@tveit.no

Åpningstid:
08:00 - 15:30
Helene Gjertsen Selvik
Daglig leder
Telefon: 922 69 608
Epost: helene-s@tveit.no

Helene er daglig leder i vårt søsterselskap, Tveit Regnskap Bergen AS. Oppvokst på Hop, men bor nå på Laksevåg i Bergen med mann og 3 barn. Helene er autorisert regnskapsfører og har mange års erfaring fra regnskapsarbeidet i Tveit og kan skilte med en bachelor i Økonomi fra BI. Å ha en effektiv hverdag er noe hun er opptatt av både privat og på jobb da hun elsker å ha det travelt. Helene er glad i å gå tur både til fots og på ski, samt venninnekvelder. I tillegg er hun i overkant sportsinteressert; Byen er Bergen og laget er Brann! Ellers går mye av fritiden til barna og deres fritidssysler.
For å koble av er hun ofte på hytten i Etne.

Edel Helle
Regnskapssekretær
Telefon: 483 16 638
Epost: edel@tveit.no
Elin Toft
Regnskapskonsulent
Telefon: 905 14 178
Epost: elin.toft@tveit.no
Elisabeth Oma
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 970 18 744
Epost: elisabeth.oma@tveit.no
Erik Serigstad
Regnskapskonsulent/Rådgiver
Telefon: 988 02 662
Epost: erik.serigstad@tveit.no
Grete Landro
Regnskapskonsulent
Telefon: 970 85 001
Epost: grete@tveit.no
Gro Stikholmen
Regnskapskonsulent
Telefon: 941 61 695
Epost: gro@tveit.no
Hashim I. Hassen
Regnskapskonsulent
Telefon: 482 60 945
Epost: hashim@tveit.no
Madelen Eide
Regnskapskonsulent/Rådgiver
Telefon: 416 44 986
Epost: madelen.eide@tveit.no
Maren Terese Hovden
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 932 16 130
Epost: maren@tveit.no
Signe Roald Laustsen
Regnskapskonsulent
Telefon: 408 80 711
Epost: signe@tveit.no