Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Vårt hovedkontor ligger i Skjold i Rogaland. Utover dette har vi avdelingskontorer på 18 andre lokasjoner i Rogaland, Hordaland og Oslo.

Vi er totalleverandør av alt innen regnskap, lønn & rådgivning. Vi har høyt fokus på digitale og skybaserte løsninger

Administrasjonen i Tveit Regnskap AS

Haukelivegen 367
5574 Skjold

Telefon: +47 52 76 71 00
Epost:
 post@tveit.no

Jarle Haugen

Daglig leder

Samdriftsbonde som ikke bare nøyer seg med hytte på Vågsli – Kilimanjaro og Elbrus er også besteget. Skientusiast med Birkebeinerdeltakelse.

Telefon: +47 982 53 926
Epost:
jarle-h@tveit.no

Jone Tveit

Styreformann/forretningsutvikler

Engasjert trebarnsfar med beina godt plantet på jorda som brenner for nærmiljøet, næringslivet og en god og fremtidsrettet regionsutvikling.

Telefon: +47 977 65 740
Epost:
jone@tveit.no

Irene Buran Haraldseid

HR leder

Irene har en lang og variert erfaring innen ledelse og HR. Hun henter sin kompetanse fra roller i norske og utenlandske selskap, offentlig og privat næringsliv. Irene mener menneskene er enhver organisasjons aller viktigste ressurs og brenner for sammenhengen mellom de menneskelige faktorene og bedriftens utvikling.

Telefon: +47 414 48 613
Epost:
irene@tveit.no

Johnny Stava

Leder for salg og marked

Johnny er en ekte Åkrabu som brenner for sitt nærmiljø. Han er lidenskapelig opptatt av fotball og da spesielt Åkra IL, Liverpool og FKH – i riktig rekkefølge. Johnny sin mantra er : Ingen blir god alene, sammen blir vi sterkere

Telefon: +47 900 61 034
Epost:
johnny.stava@tveit.no

Stig Morten Nygård

Avdelingsleder IT & Utvikling

Telefon: +47 413 42 412
Epost:
stig.nygaard@tveit.no

Kjell Larsen

Leder rådgivning

En stolt Skåneviksbu vindfast på Karmøy. Mener verdenproblemer flest kan løses i Excel. Kjell blir glad når Tveit ansatte bidrar til kunders lønnsomhet og utvikling (det skjer ofte!).

Telefon: +47 454 50 544
Epost:
kjell.larsen@tveit.no

Nils Skiftestad

Kvalitetsleder

Nils er fra Haugesund, utdannet revisor og autorisert regnskapsfører, og gjennom veiledning, opplæring og kontroll påser han at kvaliteten i Tveit er på rett nivå. Nils er familiemann med en aktiv fritid med golf som den store hobbyen.

Telefon: +47 469 00 925
Epost:
nils.skiftestad@tveit.no

Jarle Pedersen

Avdelingsleder/faglig leder landbruk

Jarle er en vaskeekte fotballpappa med stort engasjement både i FKH, Brann og nå Avaldsnes.

Telefon: +47 982 53 946
Epost:
jarle.pedersen@tveit.no